0286 217 01 60

Elif Evleri

Galeri
İletişim
Satış Sorumlusu

RE/MAX Troia Gayrimenkul Danışmanlığı Ltd. Şti. Aytek Topuzoğlu
Barbaros mah. Atatürk cad. No: 131/B Çanakkale
Tel: 0286 213 9998
Faks: 0286 213 9901
E-posta: info@remax-troia-cnk.com

Harita
Teknik Sorumlu

Tegas Mühendislik Merkez Ofis
Çan Yolu 5.Km Merkez / ÇANAKKALE
Tel: 0286 217 01 60
Faks: 0286 213 62 94
E-posta: info@tegas.com.tr

Harita
İletişim Formu
Ulaşım Krokisi
Ev Tipleri
Proje ve Daire Özellikleri

Dış Cephe Duvarları (Poncebloc)

Dış Cephe duvar malzemesi olarak kullanılan Poncebloc tuğlası’nın hammaddesi olan ponza, doğal bir taştır. Poncebloc ponzalar çimento vb. yanmaz malzemelerle üretilen yanmaz bir malzemedir (A1 Sınıfı Yanmaz malzeme). Sağladığı yüksek yalıtım ile hem ısıtmada hem soğutmada enerji tasarrufu (ısı yalıtımı) sağlar. Ayrıca Poncebloc malzemesinin ses yutuculuğu özelliği vardır. Sesi emer; sesin rezonans yapmasını ve aktarımını engeller. Böylelikle Poncebloc kullanılan duvarlar dışarıdan gelen ses kirliliklerine bariyer oluşturur(Ses Yalıtımlı). Hafif ve mukavemetli olan Poncebloc’lu duvarlar yapının uzun ömürlü olmasını sağlar.

C30 Sınıfı Beton

Silindir dayanımı 300 kg/cm2, Eş değer küp dayanımı 370 kg/cm2 olan (Santimetre karede 300 kg yük taşıyan) C30 sınıfı beton Kepez Tuğral Evlerinde kullanılan beton sınıfıdır.

Andezit Cephe Kaplaması

Cephe kaplamalarında kullanılan andezit, firmamızın da bölgede tek üreticisi olduğu volkanik bir taştır. Yüzlerce yıl doğal yapı taşı olarak kullanılan andezit, dayanıklı bir malzemedir. Atmosferik koşullardan, dondan ve ısı farklarından etkilenmez. Magmatik mineral içeriği nedeniyle aşınma direnci yüksektir. Rengi solmaz, asitlerden etkilenmez.

Kompozit Cephe Kaplaması (Alikobant)

Kompozit (Alikobant) kaplama çift tarafı alüminyum plakalarla çevrilmiş, ortasında özel beyaz çekirdekten oluşan, yangına daha dayanımlı ileri teknoloji ürünü kompozit kaplamadır. Dış hava koşullarına ve U.V ışınlarına(güneş ışınları) karşı yüksek performanslı dayanım gösterir.

Çelik Çatı

Çelik kutu profiller üzerine sırası ile OSB kaplama, membran ve 2.kat membran (dekoratif amaçlı kumlu membran) konulmasıyla, altına da poliüretan köpük sıkılması ile yapılan çatımız rüzgar yükü, kar yükü ve deprem etkilerine karşı dayanımlı tasarlanmıştır. OSB kaplama üzerine konulan membran yapıların suyun neden olduğu olumsuz etkilere karşı korunması, yaşam alanlarına konforlu bir su yalıtımı sağlanması amacı ile kullanılır.

Kapı ve Pencereler

Bina dış cephe pencere ve balkon kapıları ahşap desenli çift camlı plastik PVC’den yapılacaktır. Daire giriş kapıları sağlam ve uzun ömürlü çelik kapı olacak, iç kapılarda ise dışarıdan gelecek baskılara ve bükülmelere karşı dirençli, zamanla deforme olmayan Amerikan kapı kullanılacaktır. Özel kasa yapısı ve fitil sistemiyle Amerikan kapılar ses ve ısı yalıtımına sahiptir.

Proje Hakkında

Çanakkale İnşaat Sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, Konut Projeleri ile Rahat, Huzur, Güven anlayışı ile hizmet vermektedir. Konut Projelerimizi Deprem Yönetmeliğine uygun, konfor ve görselliği ön planda tutarak inşaa ediyoruz.

 

1+1 / 2+1 / 2+1 Dubleks Daire Seçeneklerimiz Bulunmaktadır.